« z 2 »

Eventy, plesy, firemné večierky, jarmoky

Eventy

PLESY

PLESY

nielen na Štrbskom plese sa dá s nami zabaviť

ZÁBAVY

ZÁBAVY

zabavte sa s nami pri akejkoľvek príležitosti

JARMOKY

JARMOKY

spestrite jarný mok našou kapelou

FIREMNÉ VEČIERKY

FIREMNÉ VEČIERKY

..doprajte svojim zamestancom trošku kultúry....

KONCERTY

...na všetky príležitosti

O NÁS

24 ROKOV NA SCÉNE,  STOVKY PIESNÍ, TISÍCKA ODOHRANÝCH AKCIÍ  A VERNÝCH FANÚŠIKOV sú tými najlepšími referenciami hudobnej skupiny  GALAKTIC!  Kapela Galaktic je partia troch veselých ľudí, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1998. Na trhu nie sme nováčik a máme dlhoročné skúsenosti aj s tým najnáročnejším klientom. Galaktic pôsobí prevažne na plesoch, jarmokoch, zábavách, firemných eventoch, jubilejných oslavách, či koncertoch. Repertoár skupiny tvoria stovky ľudových, moderných, rockových aj tanečných piesní v profesionálnom hudobnom prevedení. Vďaka jeho neustálemu dopĺňaniu nájdete v playliste aj súčasné slovenské i svetové hity, ktoré poznáte z rádií. Kapela vydala tri CD nosiče s ľudovými piesňami a od roku 2013 patrí medzi najznámejšie hudobné skupiny televízie Senzi. Po vopred dohodnutej požiadavke je v našej ponuke ozvučenie akcií aj rôznych hudobných hostí. Kapela Galaktic na hudobnom trhu drží krok s požiadavkami a vymoženosťami modernej doby. Na vystúpeniach používame výhradne vlastný profesionálny ozvučovací systém NEXO, ktorý prispôsobujeme veľkosti a rozsahu vystúpenia. Galaktic ponúka čistú profesionalitu, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré sú v kombinácii so skvelou hudbou a profesionálnym ozvučením základom krásnych chvíľ strávených s klientom a jeho hosťami na našich vystúpeniach.
Veľmi milí ľudia, ktorí už popíjajú sporadicky, o to viac spievajú a starajú sa o zábavu ostatných :)))

Vlado Kobielsky

herec
“Vidieť ľudí tancovať, zabávať sa a spievať od začiatku do konca je najlepšou vizitkou každej kapely. Títo dokázali roztancovať aj drevá ako som ja!” moderátor Jozef Dodo Kuriľák

Jozef Dodo Kuriľák

moderátor
TV Senzi – Generálny riaditeľ Noro Mészároš

- ples spojený s oslavou - Zlaté Moravce s Ottom Weiterom, zvučenie Beaty Dubasovej , Pala Hammela a Alana Mikušeka

- turné (Košice, Levice, Źilina, Banská Bystrica) s Ottom Weiterom, Evou Mázikovou, Vlastou Mudrikovou a i.

Ďakujeme celej kapele Galaktic za skvelú zábavu počas nášho svadobného dňa 20.9.2019 v Nitre – . Aj vďaka Vám sme si tento deň užili.

Hotel Zlatý kľúčik

Marek Prochác
Ako vždy fantastická svadba vo Vašom podaní ďakujeme za skvelú zábavu a super komunikáciu určite nebudete chýbať aj na našej najbližšej oslave!

Janka

Děkujeme za perfektní výkon na našem plese. Postarali jste se o výbornou zábavu našich hostí. Všichni se dobře dobře bavili. Jste jedničky. Ples Klubu rodičů Nedašov. 16.1.2016,11.2.2017,3.2.2018

Kristína

Energicka, vždy dobre "naladena" kapela, ktora na počkanie zahrá aj roztancuje všetko a všetkých. Vrelo odporúčam na ples, zábavu aj jarmok. Vyskušané a funguje to

Bal Žiarčanov

Janko Kulich
Ďakujeme hudobnej skupine Galaktic za tú najlepšiu zábavu ktorú ste vytvorili na oslave mojich 50.narodenín .Splnili ste každú našu požiadavku čím ste nás veľmi potešili .Ste proste super a budeme Vás len a len odporúčať .

Lacko Kuchta s rod.

Chceme sa skupine Galaktic veľmi pekne poďakovať za super zábavu, ktorú ste nám spravili na našej svadbe. Ste proste TOP skupina na profesionálnej úrovni. Ešte raz Vám ďakujeme.

Miška a Tomáš

Úprimne a zo srdca odporúčam a zároveň veľmi pekne ďakujem kapele Galaktic, ktorá bola súčasťou plesu. Roztancovali všetkých hostí a všetci boli vysoko spokojní. Profesionálny prístup a „bavenica“ až do rána a som šťastná, že sme dohodli ďalšiu spoluprácu

MsÚ Nemšová

Katarína Holíčková,
S hudobnou skupinou Galaktic spolupracujeme už niekoľko rokov. Svojim spevom a hudbou dopredvádzali niekoľko obecných plesov v Soblahove. Aj vďaka HS Galaktic boli tieto plesy nabite pozitívnou energiou, radosťou a výbornou zábavou. Na Galaktikov sa vždy tešíme!

obec Soblahov

Radi by sme sa poďakovali Števkovi ako i jeho doprovodnej skupine Galaktic, DJ-ovi Martinovi Legéňovi za vynikajúcu spoluprácu na našom XVI. Reprezentačnom plese Domu odborov v Žiline. Števko nás sprevádzal večerom ako moderátor a zabávač a spolu s kapelou a DJ sa postarali o výbornú zábavu počas celej noci. Veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa, veľa, úspechov!

Dom odborov Žilina,

ples 2020
Hudobnu skupinu Galaktic sme zažili na niekoľkých svadbách a plesoch a vždy sme sa veľmi dobre zabavili. Aj preto bol náš výber živej hudby a skupiny na nasu svadbu jasný - Galaktic. HS Galaktic splnila všetky naše očakávania, boli ústretoví, vyhoveli špeciálnym prianiam piesní a tiež vedeli pohotovo reagovať. Hostia a aj my sme sa výborne zabavili a určite by sme si ich vybrali opäť.

Manželia Kačenoví,

Soblahov
Keďže ste nám náš krásny svadobný deň úžasne spestrili , veľmi rád napíšem referenciu, nakoľko spokojnosť bola maximálna. Radi by sme sa touto cestou poďakovali Galakticom za úžasnú zábavu a atmosféru počas nášho veľkého dňa . Páčili ste aj všetkým našim hosťom, čo bolo tiež veľmi dôležité. Vážení, ste naozaj super, len tak ďalej !!!

Lucia & Ján Nôška.

Vígľaš zámok, 30.11.2019.
ilí Galaktici, chtěli by jsme vám poděkovat za fantastickou atmosféru na naší svatbě v Nedašově 14.9.2019. Byli jste součástí našeho dne a byli jste opravdu skvělí. Jsme vděční za to, že se vám na náš termín uvolnilo místo. I díky vám by jsme náš den klidně zopakovali. Tak ještě jednou velke dík za super komunikaci, zábavu a atmosféru kterou jste vytvořili hned při vstupu do sálu. Doufám, že se ještě někdy setkáme na nějaké svatbě. Mějte se krásně...

Petra a Pavel Šeří

Chcel by som napísať pár viet o HS galaktic. Nakoľko mám snimi bohaté skúsenosti jednak zo strany organizátora tak aj zo strany návštevníka zábav či plesov. Keď sa rozhodujem či ísť na zábavu rozhoduje kapela a galaktic ma vždy presvedčí o účasti. Vedia ľudí zdvihnúť od stola na parket. Je to záruka dobrej nálady a atmosféry.Spolahlivost či ústretovosť je pre nich samozrejmosťou. Pre mňa number oné. Nech im to funguje toľko koľko len budeme vládať tancovať a spievať. Želám všetko dobré.

Juraj Chorvát

S hudobnou skupinou Galaktic sme spolupracovali viackrát naposledy na Katarínskej zábave 2019 v Melčiciach – Lieskovom a môžem s čistým svedomím napísať, že je to absolútne perfektná kapela, ktorá vždy predčila naše očakávania míľovými krokmi. Kvalitný zvuk, výborní speváci, geniálny výber piesni parádne zahrnuté aj súčasné hity, nielen ľudovky. Jednoznačne odporúčame všetkým, ktorí hľadajú kapelu na rôzne spoločenské akcie.

OZ Kultúra na dedine –

Bc. Petra Fabianová
Hudobnú skupinu na náš ples sme vybrali náhodne, a tak trochu aj vďaka referenciám. Nesklamala! Naopak, bola nad naše očakávania. Touto cestou Vám, milí Galaktici, ešte raz ďakujeme za úžasnú zábavu počas celej noci, profesionálny a veľmi milý prístup. Vďaka Vám sa stal náš ples nezabudnuteľným zážitkom. Určite Vás odporúčame všetkým, ktorí sa chcú zabaviť pri perfektnej kvalite živej hudby. Tešíme sa na ďalšie stretnutie s Vami!

ZŠ Komjatná

organizačný tím plesu
Dňa 9.6.2018 v Trenčianskych Stankovciach sa konala svadba našej dcéry Vierky s Dominikom. Keďže to bola naša premiéra, pomaly sme zisťovali čo treba. Povedali nám:,, dôležité je mať zajednané miesto, kapelu a kostol". A najlepšie by bolo všetko v jeden deň . Miesto bolo, kostol tiež, už len kapelu....Od známych som počula o Galakticu. Zajednali sme ich, a tým zariadili tú najlepšiu svadobnú zábavu.Sme veľká rodina rôznych vekových generácií a verte či neverte, tancovali všetci do jedného.Boli sme veľmi spokojní, že sme našli najlepšiu kapelu s ľudským a milým prístupom. Ešte nás čakajú 4 svadby.Neviem kedy a kde, ale kapelu už máme vybratú. Bude to náš,, GALAKTIC"

Jedna z vecí ktoré s manželom nebudeme ľutovať je výber skupiny na našu svadbu. Galaktici ste úplná TOP-ka. Váš ľudský a zároveň profesionálny prístup hovorí za všetko. Nielen naši hostia sa perfektne bavili ale aj my. Poradili ste, usmernili a my sme sa mohli uvoľnene zabávať. Odohrali ste všetky naše najobľúbenejšie pesničky z vášho repertoáru. Patrí vám obrovské ĎAKUJEME. U nás máte všetkých 5 Keď kapela na svadbu, oslavu či ples jedine Galaktic.

Majka & Zdenko

zámocký hotel Galicia Nueva

Kontakt

Iveta Černá
mob: 0907 071 056
e-mail: galaktic@galaktic.sk


    PRE ORGANIZÁTOROV