Kniha návštev

Ak máte akékoľvek pripomienky, návrhy, alebo poďakovania či odkazy, zanechajte ich na tejto stránke.

Napište nám do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša E-mailová adresa nebude zverejnená.
Z bezpečnostných dôvodov kontrolujeme IP adresu 54.225.43.188.
Váš komentár bude viditeľný iba v návštevnej knihe potom, čo ju skontrolujeme... v prípade spamu nebude zverejnený.
Vyhradzujeme si právo upraviť, odstrániť, alebo nepublikovať komentár.
Domino napisal(a) dňa 12. januára 2016 on 17:10:
Ahojte Galaktici. Chceme sa Vám z celého srdca poďakovať za úžasnú zábavu na našej svadbe 12.9. 2015. Všetci sme sa parádne bavili a určite Vás budeme každému vrelo odporúčať. Ešte raz veľké ĎAKUJEME!!! :)
Pavlačkovci napisal(a) dňa 12. januára 2016 on 17:01:
Milí Galaktici, chceme sa Vám ešte raz poďakovať za perfektne odvedenú prácu na našej svadbe 14. 11. 2015, želáme Vám veľa úspechov, nech rozdávate radosť ako doteraz :)

 

Kniha návštev do konca roka 2015

 1. Pavlačkovci
  15. novembra 2015    

  Milí Galaktici,
  chceme sa Vám ešte raz poďakovať za perfektne odvedenú prácu na našej svadbe 14. 11. 2015, želáme Vám
  veľa úspechov, nech rozdávate radosť ako doteraz :)

  • GalakticiGalaktici
   22. novembra 2015    

   ďakujeme, sme radi, že ste bolí spokojní :) aj nám bolo super, tešíme sa na ďalšie spoločné akcie :) S pozdravom GALAKTICI :)

 2. dominodomino
  16. septembra 2015    

  Ahojte Galaktici. Chceme sa Vám z celého srdca poďakovať za úžasnú zábavu na našej svadbe 12.9. 2015. Všetci sme sa parádne bavili a určite Vás budeme každému vrelo odporúčať.
  Ešte raz veľké ĎAKUJEME!!! :)

  • GalakticiGalaktici
   21. septembra 2015    

   Dakujeme bolo nam potesenim…..bola to super svadba a tesime sa na dalsie stretnutia vsetko dobre

 3. Zuzana HoštákováZuzana Hoštáková
  19. augusta 2015    

  Milí Galaktici,
  za mňa a už aj za môjho manžela by som Vám rada vyjadrila slová veľkej vďaky za to, že ste boli na našej svadbe takí skvelí a vykúzlili príjemnú tanečnú a zábavnú atmosféru. Vážime si to, ako k svojej práci / záľube/ pristupujete. Držíme palce, aby sa Vám darilo :))))
  Ďakujeme
  Zuzana a Richard

  • GalakticiGalaktici
   26. augusta 2015    

   ďakujeme veľmi pekne za váš komentár, bolo nám potešením stráviť s vami váš najkrajší deň, tešíme sa na ďaľšie stretnutia :)))) Prajeme krásny spoločný život :))))
   s pozdravom
   GALAKTICI :)))

 4. Simona FraštíkováSimona Fraštíková
  29. Apríla 2015    

  Milí hudobníci, ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za super zábavu, široko-ďaleko nemáte konkurenciu a my sme len radi, že sme naša svadba bola sprevádzaná tak skvelou hudbou, ktorú Ste so sebou priniesli! :-)

  • GalakticiGalaktici
   12. mája 2015    

   Ďakujeme veľmi pekne :) to je pre nás to najkrajšie – Vaša spokojnosť :) dúfame, že to nebola naša posledná spoločná akcia! Prajeme všetko dobré :)
   S pozdravom
   Galaktici :)

 5. 24. decembra 2014    

  Milí priatelia, požehnané Vianočné sviatky, plné radosti, pokoja a lásky vám prajú vaši Galaktici :-)

 6. 13. septembra 2014    

  Krásný den,právě jsem si pouštěl na youtube Vaše videa a musím Vám poblahopřát a poděkovat za to,že je tu někdo,na kom je vidět,že to dělá s radostí a že ho to opravdu baví.Kdysi dávno jsem Vás zahlédl v TV Šlágr a už tenkrát jste mi padli do oka.Krásný repertoár,skvělí muzikanti,skvělý zpěv,prostě pro oko i ucho opravdu zážitek.Chtěl bych Vám i Vašim blízkým alespoň touto cestou popřát do budoucna hodně štěstí a zdraví,protože jedno bez druhého nemůže fungovat,co se týká muziky,jen a jen více věrných posluchačů a ať jste stále naladěni na dobrou notu i náladu.Určitě si objednám Vaše CD.Jsem z českobudějovicka,mám malou dechovou kapelu Jihočeská Malostranka a dělám to hlavně pro radost sobě i ostatním,stejně jako to cítím z Vás,
  Pokračujte dále,dělejte to tak,jak Vám napovídá srdíčko,moc Vám fandím.
  S hudebním i přátelským pozdravem
  Pavel Trnka-kapelník Jihočeská Malostranka
  http://www.malostranka.cz

 7. 3. januára 2014    

  Je to jedna z najkrajšie naspievaných kolied. Umelecký zážitok. Blahoželáme. Všetko najlepšie v novom roku želajú Pavelčákovci.

  • adminadmin
   6. januára 2014    

   Ďakujeme Vám za pochvalu, veľmi si to vážime, sme radi že sa vám táto koleda páči a taktiež aj my prajeme celej vašej hudobnej skupine všetko najlepšie v Novom roku. Galaktic – Ivetka, Robo, Peter

 8. GalakticGalaktic
  24. decembra 2013    

  POŽEHNANÉ VIANOČNÉ SVIATKY A VŠETKO DOBRÉ V NOVOM ROKU VÁM PRAJE HUDOBNÁ SKUPINA GALAKTIC

  http://senzi.joj.sk/hrame-na-zelanie/hrame-na-zelanie-videoklipy/ked-ta-jasna-hviezda.html

 9. GalakticGalaktic
  22. mája 2013    

  Pri príležitosti 20.výročia založenia pohostinstva Kaita Vás srdečne pozývame na tanečnú zábavu ,ktorá sa uskutoční dňa 8.6.2013 o 15:00 hod.na hasičskom ihrisku v Zemianskom Podhradí.
  .Do tanca hrá hudobná skupina Galaktic.

 10. GalakticGalaktic
  14. februára 2013    

  Dňa 14.2.1998 mala hudobná skupina Galaktic (vtedy Kométa) svoje prvé vystúpenie, ktoré organizoval spolok Slovenského červeného kríža v Ľuborči. Za uplynulých 15 rokov sa hudobnej skupine podarilo úspešne odohrať nespočetné množstvo koncertov, plesov, osláv, svadieb, zábav a iných akcií. Hudobnej skupine sa podarili nahrať dva CD nosiče a jedno DVD. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí nás podporovali v našej, niekedy nie ľahkej práci. Osobitné poďakovanie patrí nášmu už zosnulému zakladateľovi p.uč. Karolovi Petrovi, ktorý nám v začiatkoch pomáhal vo všetkých smeroch a ktorého rady sme si nesmierne vážili. Ďalej by sme chceli poďakovať všetkým muzikantom, ktorí nám pomáhali pri našich vystúpeniach, najmä Robovi Prnovi, Peťovi Ondreičkovi, Maťovi Bračíkovi, kapele Jarka Ďuríka, nahrávaciemu štúdiu Musae Polymnia Peťa Šímu, ČePe Music Peťa Černičku, webdesignu a návrhu CD Jarkovi Papiernikovi.
  V neposlednom rade ďakujeme našim speváčkam Monike Bartekovej, Zuzke Jančovej, Katke Hudákovej, Aďke Vavrušovej a Ivetke Kuchtovej za ich skvelé výkony.
  Ďakujeme všetkým našim fanúšikom a priaznivcom za podporu a tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle s vami.

  Ďakujeme!

  Galaktici

 11. 1. decembra 2012    

  Zdravím všechny příznivce naší kapely Vonička. Dne 16.12. ve 14h se bude v HOVORANECH V KULTURNÍM DOMĚ natáčet další díl našeho pořadu pro Šlágr Tv “Voňavé písničky od Voničky a jejich hostů”. Tentokrát naše pozvání přijalo Duo Yamaha, Božana-Srdce jadranu, Ivetka a její kapela Galaktic a taky Vám představíme malého zpěváčka Ríšu Foltýna,který zazpívá s Voničkou. Pro rezervaci vstupenek a více info pište buď sem do zpráv a nebo do mailu v-band@seznam.cz Na konec našeho vystoupení jsme si pro Vás připravili malé překvapení,tak se už teď můžete těšit. Hezký den :-)

 12. 14. novembra 2012    

  Dnes 14.11.2012 sa o 11:59 narodila našej speváčke Aďke Vavrušovej dcérka Soňa. Celej rodinke želáme veľa zdravia, šťastia a o pár rôčkov očakávame speváčku Soničku v našej kapele :-) Galaktic

 13. 7. novembra 2012    

  Ahojte dievčence a mládenci.Chceme Vám pochváliť nové CD,ktorému by sme zároveň chceli dopriať čo najviac poslucháčov.Vrele každému odporúčame!Je to pekné,ako po hudobnej stránke,tak aj po stránke dizajnu.Prajeme veľa šťastia.S pozdravom HS RITMO.PS:NEZABUDNITE SI POZNAČIŤ 10.2.2013(fašiangová zábava Ľuborča),už sa tešíme na spoluprácu :)

 14. GalakticGalaktic
  13. augusta 2012    
 15. RoboRobo
  26. januára 2012    

  Cauko.

  Snazime sa :) sak vies hehehhe
  Ked budes na Slovensku tak sa ozvi.
  Aj Tebe nech sa dari.

 16. 24. januára 2012    

  Zdravim Ta Robko. Nahodou som na nete natrafil na Vasu stranku. No parada. Ste machri. A vidim, ze mate aj vlastne cd. Tach nech sa Vam dari a rad Ta zase niekedy uvidim.

 17. GalakticiGalaktici
  21. januára 2012    

  Ahoj Milanko,
  veľmi pekne ďakujeme, poháre boli naplno využité :-) Pošlem Ti zoznam akcií na mail, budeme veľmi radi, keď sa na niektorej z nich ukážeš. S 5. júlom 2013 počítame.

  Ešte raz ďakujeme a vidíme sa!

  Galaktici :-)

 18. MilanMilan
  19. januára 2012    

  Ahojte Gaktici…..
  Tak čo? Netiekli tie poháre na Silvestra?
  Peťo, len Ťa poprosím, napíš mi, kde hráte víkendy do 18. februára.
  ďakujem a len “parte” ďalej. Ste široko-ďaleko najlepší.
  M.
  P.S. A s tým 5.júlom 2013,/50/, pravda ak dožijem(e) rátaj.

 19. 13. decembra 2011    

  Zdravim Vás mládenci. Ponúkam Vám Tip na Vianočný darček
  CD Vianočných kolied ,,NESIEM VAM NOVINY” v tradičných aj v netradičných úpravách
  Cena CD:7,Eur+poštovné
  Možné kúpiť aj u Petra Buricu
  Ukážky najdete na web stránke
  S Pozdravom Peter Černička & Burica Peter
  Tel.0949306868
  mailom:cernickapeter@gmail.com

 20. KrickovciKrickovci
  3. októbra 2011    

  Vazeni a mili Galaktici. Vela krat sme Vas poculi, vela krat videli, vela krat sa dobre zabavili, ale to co ste predviedli na nasej svadbe bola uuuuuplna supa. Dokazali ste rozveselit od dvojrocnych az po 80 rocnych hosti. Zabavit a hudobnym vyberom roztancovat vsetkych. (dokonca aj personal ) Za to Vam patri velka vdaka. – viem ze si za to nic nekupite, ale tie usmevy a rozziarene tvare su na nezaplatenie. DAKUJEME Jarino a Evka

 21. zuzanazuzana
  28. septembra 2011    

  ahojte boli ste super v dežericach chceli by sme sa spytat kde hrate nejaku zabavu do konca roka vaši kamoši z podia palino a zuzana

 22. RoboRobo
  23. septembra 2011    

  Aha pardon som sa pomylil…nie je to svadba ale oslava.

 23. MichalMichal
  22. septembra 2011    

  Svadbu??Veď toho 21.10 211 vychádza na piatok.

 24. RoboRobo
  22. septembra 2011    

  Ahojte Blankytaci.

  Velmi radi by sme sa zucastnili vami organizovanej akcie ale 21.10.2011 hrame svadbu.

 25. HS BlankytHS Blankyt
  20. septembra 2011    

  Ahojte priatelia.Chcem sa spýtať či by ste boli ochotný sa zúčastniť športového popoludnia HUDOBNIKOV TN regionu,ktorý by sme chceli usporiadať dňa 21.10 2011 o 14:00 na ihrisku v Doline v Hornom Srní.S pozdravom HS Blankyt.Ozvite sa čo najskôr.

28 Comments

 1. Galaktici Galaktici
  22. novembra 2015    

  ďakujeme, sme radi, že ste bolí spokojní :) aj nám bolo super, tešíme sa na ďalšie spoločné akcie :) S pozdravom GALAKTICI :)

 2. domino domino
  16. septembra 2015    

  Ahojte Galaktici. Chceme sa Vám z celého srdca poďakovať za úžasnú zábavu na našej svadbe 12.9. 2015. Všetci sme sa parádne bavili a určite Vás budeme každému vrelo odporúčať.
  Ešte raz veľké ĎAKUJEME!!! :)

 3. Zuzana Hoštáková Zuzana Hoštáková
  19. augusta 2015    

  Milí Galaktici,
  za mňa a už aj za môjho manžela by som Vám rada vyjadrila slová veľkej vďaky za to, že ste boli na našej svadbe takí skvelí a vykúzlili príjemnú tanečnú a zábavnú atmosféru. Vážime si to, ako k svojej práci / záľube/ pristupujete. Držíme palce, aby sa Vám darilo :))))
  Ďakujeme
  Zuzana a Richard

  • Galaktici Galaktici
   26. augusta 2015    

   ďakujeme veľmi pekne za váš komentár, bolo nám potešením stráviť s vami váš najkrajší deň, tešíme sa na ďaľšie stretnutia :)))) Prajeme krásny spoločný život :))))
   s pozdravom
   GALAKTICI :)))

 4. Simona Fraštíková Simona Fraštíková
  29. Apríla 2015    

  Milí hudobníci, ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za super zábavu, široko-ďaleko nemáte konkurenciu a my sme len radi, že sme naša svadba bola sprevádzaná tak skvelou hudbou, ktorú Ste so sebou priniesli! :-)

  • Galaktici Galaktici
   12. mája 2015    

   Ďakujeme veľmi pekne :) to je pre nás to najkrajšie – Vaša spokojnosť :) dúfame, že to nebola naša posledná spoločná akcia! Prajeme všetko dobré :)
   S pozdravom
   Galaktici :)

 5. 24. decembra 2014    

  Milí priatelia, požehnané Vianočné sviatky, plné radosti, pokoja a lásky vám prajú vaši Galaktici :-)

 6. 13. septembra 2014    

  Krásný den,právě jsem si pouštěl na youtube Vaše videa a musím Vám poblahopřát a poděkovat za to,že je tu někdo,na kom je vidět,že to dělá s radostí a že ho to opravdu baví.Kdysi dávno jsem Vás zahlédl v TV Šlágr a už tenkrát jste mi padli do oka.Krásný repertoár,skvělí muzikanti,skvělý zpěv,prostě pro oko i ucho opravdu zážitek.Chtěl bych Vám i Vašim blízkým alespoň touto cestou popřát do budoucna hodně štěstí a zdraví,protože jedno bez druhého nemůže fungovat,co se týká muziky,jen a jen více věrných posluchačů a ať jste stále naladěni na dobrou notu i náladu.Určitě si objednám Vaše CD.Jsem z českobudějovicka,mám malou dechovou kapelu Jihočeská Malostranka a dělám to hlavně pro radost sobě i ostatním,stejně jako to cítím z Vás,
  Pokračujte dále,dělejte to tak,jak Vám napovídá srdíčko,moc Vám fandím.
  S hudebním i přátelským pozdravem
  Pavel Trnka-kapelník Jihočeská Malostranka
  http://www.malostranka.cz

 7. 3. januára 2014    

  Je to jedna z najkrajšie naspievaných kolied. Umelecký zážitok. Blahoželáme. Všetko najlepšie v novom roku želajú Pavelčákovci.

  • admin admin
   6. januára 2014    

   Ďakujeme Vám za pochvalu, veľmi si to vážime, sme radi že sa vám táto koleda páči a taktiež aj my prajeme celej vašej hudobnej skupine všetko najlepšie v Novom roku. Galaktic – Ivetka, Robo, Peter

 8. Galaktic Galaktic
  24. decembra 2013    

  POŽEHNANÉ VIANOČNÉ SVIATKY A VŠETKO DOBRÉ V NOVOM ROKU VÁM PRAJE HUDOBNÁ SKUPINA GALAKTIC

  http://senzi.joj.sk/hrame-na-zelanie/hrame-na-zelanie-videoklipy/ked-ta-jasna-hviezda.html

 9. Galaktic Galaktic
  22. mája 2013    

  Pri príležitosti 20.výročia založenia pohostinstva Kaita Vás srdečne pozývame na tanečnú zábavu ,ktorá sa uskutoční dňa 8.6.2013 o 15:00 hod.na hasičskom ihrisku v Zemianskom Podhradí.
  .Do tanca hrá hudobná skupina Galaktic.

 10. Galaktic Galaktic
  14. februára 2013    

  Dňa 14.2.1998 mala hudobná skupina Galaktic (vtedy Kométa) svoje prvé vystúpenie, ktoré organizoval spolok Slovenského červeného kríža v Ľuborči. Za uplynulých 15 rokov sa hudobnej skupine podarilo úspešne odohrať nespočetné množstvo koncertov, plesov, osláv, svadieb, zábav a iných akcií. Hudobnej skupine sa podarili nahrať dva CD nosiče a jedno DVD. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí nás podporovali v našej, niekedy nie ľahkej práci. Osobitné poďakovanie patrí nášmu už zosnulému zakladateľovi p.uč. Karolovi Petrovi, ktorý nám v začiatkoch pomáhal vo všetkých smeroch a ktorého rady sme si nesmierne vážili. Ďalej by sme chceli poďakovať všetkým muzikantom, ktorí nám pomáhali pri našich vystúpeniach, najmä Robovi Prnovi, Peťovi Ondreičkovi, Maťovi Bračíkovi, kapele Jarka Ďuríka, nahrávaciemu štúdiu Musae Polymnia Peťa Šímu, ČePe Music Peťa Černičku, webdesignu a návrhu CD Jarkovi Papiernikovi.
  V neposlednom rade ďakujeme našim speváčkam Monike Bartekovej, Zuzke Jančovej, Katke Hudákovej, Aďke Vavrušovej a Ivetke Kuchtovej za ich skvelé výkony.
  Ďakujeme všetkým našim fanúšikom a priaznivcom za podporu a tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle s vami.

  Ďakujeme!

  Galaktici

 11. 1. decembra 2012    

  Zdravím všechny příznivce naší kapely Vonička. Dne 16.12. ve 14h se bude v HOVORANECH V KULTURNÍM DOMĚ natáčet další díl našeho pořadu pro Šlágr Tv “Voňavé písničky od Voničky a jejich hostů”. Tentokrát naše pozvání přijalo Duo Yamaha, Božana-Srdce jadranu, Ivetka a její kapela Galaktic a taky Vám představíme malého zpěváčka Ríšu Foltýna,který zazpívá s Voničkou. Pro rezervaci vstupenek a více info pište buď sem do zpráv a nebo do mailu v-band@seznam.cz Na konec našeho vystoupení jsme si pro Vás připravili malé překvapení,tak se už teď můžete těšit. Hezký den :-)

 12. 14. novembra 2012    

  Dnes 14.11.2012 sa o 11:59 narodila našej speváčke Aďke Vavrušovej dcérka Soňa. Celej rodinke želáme veľa zdravia, šťastia a o pár rôčkov očakávame speváčku Soničku v našej kapele :-) Galaktic

 13. 7. novembra 2012    

  Ahojte dievčence a mládenci.Chceme Vám pochváliť nové CD,ktorému by sme zároveň chceli dopriať čo najviac poslucháčov.Vrele každému odporúčame!Je to pekné,ako po hudobnej stránke,tak aj po stránke dizajnu.Prajeme veľa šťastia.S pozdravom HS RITMO.PS:NEZABUDNITE SI POZNAČIŤ 10.2.2013(fašiangová zábava Ľuborča),už sa tešíme na spoluprácu :)

 14. Galaktic Galaktic
  13. augusta 2012    
 15. Robo Robo
  26. januára 2012    

  Cauko.

  Snazime sa :) sak vies hehehhe
  Ked budes na Slovensku tak sa ozvi.
  Aj Tebe nech sa dari.

 16. 24. januára 2012    

  Zdravim Ta Robko. Nahodou som na nete natrafil na Vasu stranku. No parada. Ste machri. A vidim, ze mate aj vlastne cd. Tach nech sa Vam dari a rad Ta zase niekedy uvidim.

 17. Galaktici Galaktici
  21. januára 2012    

  Ahoj Milanko,
  veľmi pekne ďakujeme, poháre boli naplno využité :-) Pošlem Ti zoznam akcií na mail, budeme veľmi radi, keď sa na niektorej z nich ukážeš. S 5. júlom 2013 počítame.

  Ešte raz ďakujeme a vidíme sa!

  Galaktici :-)

 18. Milan Milan
  19. januára 2012    

  Ahojte Gaktici…..
  Tak čo? Netiekli tie poháre na Silvestra?
  Peťo, len Ťa poprosím, napíš mi, kde hráte víkendy do 18. februára.
  ďakujem a len “parte” ďalej. Ste široko-ďaleko najlepší.
  M.
  P.S. A s tým 5.júlom 2013,/50/, pravda ak dožijem(e) rátaj.

 19. 13. decembra 2011    

  Zdravim Vás mládenci. Ponúkam Vám Tip na Vianočný darček
  CD Vianočných kolied ,,NESIEM VAM NOVINY” v tradičných aj v netradičných úpravách
  Cena CD:7,Eur+poštovné
  Možné kúpiť aj u Petra Buricu
  Ukážky najdete na web stránke
  S Pozdravom Peter Černička & Burica Peter
  Tel.0949306868
  mailom:cernickapeter@gmail.com

 20. Krickovci Krickovci
  3. októbra 2011    

  Vazeni a mili Galaktici. Vela krat sme Vas poculi, vela krat videli, vela krat sa dobre zabavili, ale to co ste predviedli na nasej svadbe bola uuuuuplna supa. Dokazali ste rozveselit od dvojrocnych az po 80 rocnych hosti. Zabavit a hudobnym vyberom roztancovat vsetkych. (dokonca aj personal ) Za to Vam patri velka vdaka. – viem ze si za to nic nekupite, ale tie usmevy a rozziarene tvare su na nezaplatenie. DAKUJEME Jarino a Evka

 21. zuzana zuzana
  28. septembra 2011    

  ahojte boli ste super v dežericach chceli by sme sa spytat kde hrate nejaku zabavu do konca roka vaši kamoši z podia palino a zuzana

 22. Robo Robo
  23. septembra 2011    

  Aha pardon som sa pomylil…nie je to svadba ale oslava.

 23. Michal Michal
  22. septembra 2011    

  Svadbu??Veď toho 21.10 211 vychádza na piatok.

 24. Robo Robo
  22. septembra 2011    

  Ahojte Blankytaci.

  Velmi radi by sme sa zucastnili vami organizovanej akcie ale 21.10.2011 hrame svadbu.

 25. HS Blankyt HS Blankyt
  20. septembra 2011    

  Ahojte priatelia.Chcem sa spýtať či by ste boli ochotný sa zúčastniť športového popoludnia HUDOBNIKOV TN regionu,ktorý by sme chceli usporiadať dňa 21.10 2011 o 14:00 na ihrisku v Doline v Hornom Srní.S pozdravom HS Blankyt.Ozvite sa čo najskôr.